MATA OCHRONNA DO SAMOCHODU
KOLOR: CZARNY
WYMIARY: 140 x 150 cm
Wybierając się w podróż często chętnie zabieramy ze sobą swojego pupila. Psiak, który od szczeniaka przyzwyczajany jest do jazdy samochodem, chętnie do niego wsiada i zajmuje swoje miejsce na tylnej kanapie. Aby było mu wygodnie, a przy tym tapicerka naszego auta nie została pobrudzona warto posiadać ochronną matę.
Prezentowana mata ochronna do samochodu została skonstruowana z nieprzemakalnego materiału. Posiada ona cztery taśmy nylonowe, wytrzymałe na uszkodzenia, a także odporne na szarpnięcia i przetarcia, dzięki czemu pies może spokojnie podróżować. Mocowane są one do zagłówków za pomocą lekkich klamr typu Duraflex – zapięcia ułatwiające zakładanie, jak i ściąganie maty. Ponadto mata została wyposażona w otwory, które ułatwiają wpięcie pasa bezpieczeństwa do zamka, zwiększając tym samym bezpieczeństwo wszystkich podróżujących.
Zaletą prezentowanego produktu jest możliwość upięcia maty w różny sposób: może być ona rozłożona na całej kanapie albo tylko na jej części tworząc niewielki kojec. Aby zwiększyć pupilowi komfort jazdy, można dodatkowo położyć koc i dać mu jego ulubione zabawki, by w trakcie podróży się nie nudził.