Informacje o sklepie Cachorro

Opublikowano:

Sklep internetowy www.cachorro.pl jest sklepem dla wszystkich miłośników psów.

Pomysł na otwarcie Sklepu zrodził się dzięki Naszej Labradorce Gabi, która jest wspaniałą towarzyszką codziennego życia. To właśnie jej temperament sprawił, że zaczęliśmy poszukiwać akcesoriów, dzięki którym ujarzmienie jej natury byłoby możliwe. Wiemy, że jest to możliwe, poprzez wspólną pracę oraz odpowiednim produktom, które umilają, ale także ułatwiają wspólne spędzanie czasu.

Niezwykle istotne w prawidłowym rozwoju psa jest dobranie odpowiednio zbilansowanego pożywienia. Sami wiemy coś na ten temat. W obecnych czasach u psów występuje szereg różnych alergii oraz nietolerancji pokarmowych. Dlatego niezwykle istotna jest odpowiednia karma czy przysmaki, które nie będą negatywnie wpływały na stan zdrowia pupila, a wręcz będą wspierały cały organizm.

 

Firma Cachorro stara się, aby Państwo byli w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych w Sklepie artykułów. Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie Państwa oraz Państwa pupili z zakupionych produktów.

Chcielibyśmy jeszcze poinformować, iż w związku ze stałym rozwojem, staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Jeżeli nie mamy w danej chwili interesującego artykułu w asortymencie widniejącym w Sklepie, zachęcamy do poinformowania Nas o tym fakcie poprzez zakładkę Kontakt lub bezpośrednio na adres: sklep@cachorro.pl. Napewno otrzymacie Państwo dokładne informacje o możliwości dokonania zakupu zamawianego produktu, jego cenie, dostępności oraz przewidywanym czasie otrzymania paczki.

 

Po wybraniu przez Państwa interesującego produktu, przed zakupem należy odpowiednio zmierzyć psa. Poniżej umieszczona została krótka instrukcja wraz z ilustracją, jak poznać wymiary swojego pupila:

Aby dokładnie poznać wymiary psa, należy metrem zmierzyć obwód klatki piersiowej oraz obwód szyi. Obwód klatki piersiowej mierzymy w najszerszym miejscu, tj. zaraz za przednimi łapami. Natomiast obwód szyi mierzymy w miejscu, w którym pies nosi założoną obrożę (poniższa ilustracja pokazuje dokładnie, jak powinno wyglądać prawidłowe wymiarowanie).

 

A - obwód szyi

B - długość grzbietu

C - odległość między środkiem przedniej i tylnej łapy

D - odległość od łapy do szyi

E - obwód w kłębie

F - obwód tylnej łapy w udzie

G - obwód przedniej łapy

H - obwód kufy

K - obwód czaszki

L - obwód w pasie

Dołącz do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami

Dołącz
* Pole obowiązkowe