Waluta:
PLN
Informacje o sklepie Cachorro

Opublikowano:

Sklep internetowy www.cachorro.pl jest sklepem dla wszystkich miłośników psów.

Pomysł na otwarcie Sklepu zrodził się dzięki Naszej suczce, która jest wspaniałą towarzyszką codziennego życia. To właśnie jej temperament sprawił, że zaczęliśmy poszukiwać akcesoriów, dzięki którym ujarzmienie jej natury byłoby możliwe. Wiemy, że jest to możliwe, dzięki wspólnej pracy oraz dobraniu odpowiednich produktów, które umilają, ale także ułatwiają wspólne spędzanie czasu.

Niezwykle istotne w prawidłowym rozwoju psa jest dobranie odpowiednio zbilansowanego pożywienia. Sami wiemy coś na ten temat. W obecnych czasach u psów występuje szereg różnych alergii oraz nietolerancji pokarmowych. Dlatego niezwykle istotne jest dobranie odpowedniej karmy czy też przysmaków, które nie będą negatywnie wpływały na stan zdrowia pupila.

Firma Cachorro stara się, aby Państwo byli w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych na stronie artykułów. Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie Państwa oraz Państwa pupili z zakupionych produktów.

Na zakończenie chcielibyśmy Państwa jeszcze poinformować, iż w związku ze stałym rozwojem, staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Jeżeli nie mamy w danej chwili interesującego Państwa artykułu w asortymencie widniejącym na stronie, zachęcamy do poinformowania Nas o tym fakcie poprzez zakładkę Kontakt lub bezpośrednio na adres: sklep@cachorro.pl. Napewno otrzymacie Państwo dokładne informacje o cenie, dostępności oraz przewidywanym czasie otrzymania towaru.

 

Po wybraniu przez Państwa interesującego produktu, przed zakupem należy odpowiednio zmierzyć psa. Poniżej umieszczona została krótka instrukcja wraz z ilustracją, jak poznać wymiary swojego pupila:

Aby dokładnie poznać wymiary psa, należy metrem zmierzyć obwód klatki piersiowej oraz obwód szyi. Obwód klatki piersiowej mierzymy w najszerszym miejscu, tj. zaraz za przednimi łapami. Natomiast obwód szyi mierzymy w miejscu, w którym pies nosi założoną obrożę (poniższa ilustracja pokazuje dokładnie, jak powinno wyglądać prawidłowe wymiarowanie).

 

A - obwód szyi

B - długość grzbietu

C - odległość między środkiem przedniej i tylnej łapy

D - odległość od łapy do szyi

E - obwód w kłębie

F - obwód tylnej łapy w udzie

G - obwód przedniej łapy

H - obwód kufy

K - obwód czaszki

L - obwód w pasie