Informacje o Cachorro

SKLEP INTERNETOWY

CACHORRO

JEST SKLEPEM DLA MIŁOŚNIKÓW PSÓW

 

Pomysł na otwarcie Sklepu z akcesoriami i karmami dla psiaków zrodził się dzięki Naszej Labradorce Gabi, która jest wspaniałą towarzyszką codziennego życia. To właśnie jej temperament sprawił, że zaczęliśmy poszukiwać wytrzymałych akcesoriów, dzięki którym "ujarzmienie" jej natury byłoby możliwe 🙂 .

Polityka naszej firmy opiera się przede wszystkim na jakości i wyszukiwaniu niespotykanych na codzień "perełek", dlatego staramy się współpracować z mniejszymi Firmami, wspierając tym samym niejednokrotnie lokalne biznesy. Przy poszerzaniu oferty niemal każdy dostępny w naszym Sklepie produkt sami sprawdzamy i testujemy, dzięki czemu wiemy, że oferujemy solidność i najwyższą jakość. Oprócz standardowych akcesoriów (jak np. smycze, obroże, szelki, miski) stworzyliśmy bardzo istotny dział, jakim jest rekonwalescencja, który jest w ciągłym rozwoju. Oferujemy także produkty medyczne, jak: samoprzylepne bandaże kohezyjne, suplementy czy osłony i ubranka pooperacyjne.

Niezwykle istotne w prawidłowym rozwoju psa jest dobranie odpowiednio zbilansowanego pożywienia. Sami wiemy coś na ten temat. W obecnych czasach u psów występuje szereg różnych alergii oraz nietolerancji pokarmowych. Dlatego niezwykle istotna jest odpowiednia karma czy przysmaki, które nie będą negatywnie wpływały na stan zdrowia pupila, a wręcz będą wspierały cały organizm.

 

Firma Cachorro stara się, aby Państwo byli w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych w Sklepie artykułów. Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie Państwa oraz Państwa Pupili z zakupionych produktów.

Chcielibyśmy jeszcze poinformować, iż w związku ze stałym rozwojem, staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Jeżeli nie mamy w danej chwili interesującego artykułu w asortymencie widniejącym w Sklepie, zachęcamy do poinformowania Nas o tym fakcie poprzez zakładkę Kontakt lub bezpośrednio na adres: sklep@cachorro.pl. Napewno otrzymacie Państwo dokładne informacje o możliwości dokonania zakupu zamawianego produktu, jego cenie, dostępności oraz przewidywanym czasie otrzymania paczki.

 

Po wybraniu przez Państwa interesującego produktu, przed zakupem należy odpowiednio zmierzyć psa. Poniżej umieszczona została krótka instrukcja wraz z ilustracją, jak poznać wymiary swojego pupila:

Aby dokładnie poznać wymiary psa, należy metrem zmierzyć obwód klatki piersiowej oraz obwód szyi. Obwód klatki piersiowej mierzymy w najszerszym miejscu, tj. zaraz za przednimi łapami. Natomiast obwód szyi mierzymy w miejscu, w którym pies nosi założoną obrożę (poniższa ilustracja pokazuje dokładnie, jak powinno wyglądać prawidłowe wymiarowanie).

 

A - obwód szyi

B - długość grzbietu

C - odległość między środkiem przedniej i tylnej łapy

D - odległość od łapy do szyi

E - obwód w kłębie

F - obwód tylnej łapy w udzie

G - obwód przedniej łapy

H - obwód kufy

K - obwód czaszki

L - obwód w pasie

Opublikowano:

Dołącz do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami

Dołącz
* Pole obowiązkowe