Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.
Twój koszyk 0 zł
Kategorie
PL / zł

Informacje o Cachorro

SKLEP INTERNETOWY

CACHORRO

JEST SKLEPEM DLA MIŁOŚNIKÓW PSÓW

 

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że prawdziwe szczęście w życiu chodzi na czterech łapach. Jako miłośnicy psów, całkowicie się z tym zgadzamy! Do stworzenia Sklepu Cachorro zainspirowała nas Nasza ukochana labradorka Gabi, która od szczeniaka wykazuje się wyjątkowym temperamentem. Próbując nad nim zapanować odkryliśmy, jak wiele w codziennym życiu z psem zmienia sięgnięcie po prawidłowe akcesoria. Chcąc szerzyć tę świadomość wśród innych Opiekunów czworonogów, postanowiliśmy założyć Sklep z wysokiej jakości produktami zoologicznymi. Tak właśnie powstał powstał Sklep Cachorro.

Co możesz u nas znaleźć? Oferujemy przede wszystkim smycze i szelki wykonane z wytrzymałych, a tym samym bezpiecznych dla Pupili materiałów. Nie mogło u nas również zabraknąć misek o różnych pojemnościach, dzięki którym głód zaspokoją nawet największe czworonogi. W Twoim domu pojawił się szczeniak? Sprawdź naszą ofertę podkładów higienicznych i mat do nauki czystości! Oferujemy także różne akcesoria, dzięki którym zagwarantujesz swojemu Pupilowi bezpieczeństwo podczas podróży. W odpowiedniej kategorii znajdziesz natomiast szampony, szczotki i inne przybory do pielęgnacji czworonoga.

Oprócz standardowych akcesoriów (jak np. smycze, obroże, szelki, miski) stworzyliśmy bardzo istotny dział, jakim jest rekonwalescencja, który jest w ciągłym rozwoju. Oferujemy także produkty medyczne, jak: samoprzylepne bandaże kohezyjne, suplementy czy osłony i ubranka pooperacyjne, a także niedawno wprowadzone wózki rehabilitacyjno-inwalidzkie dla czworonogów.

Interesuje Cię produkt, którego u nas nie ma? Skontaktuj się z nami poprzez zakładkę Kontakt lub bezpośrednio na adres sklep@cachorro.pl - postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. 

 

 

Po wybraniu przez Państwa interesującego produktu, przed zakupem należy odpowiednio zmierzyć psa. Poniżej umieszczona została krótka instrukcja wraz z ilustracją, jak poznać wymiary swojego pupila:

Aby dokładnie poznać wymiary psa, należy metrem zmierzyć obwód klatki piersiowej oraz obwód szyi. Obwód klatki piersiowej mierzymy w najszerszym miejscu, tj. zaraz za przednimi łapami. Natomiast obwód szyi mierzymy w miejscu, w którym pies nosi założoną obrożę (poniższa ilustracja pokazuje dokładnie, jak powinno wyglądać prawidłowe wymiarowanie).

 

A - obwód szyi

B - długość grzbietu

C - odległość między środkiem przedniej i tylnej łapy

D - odległość od łapy do szyi

E - obwód w kłębie

F - obwód tylnej łapy w udzie

G - obwód przedniej łapy

H - obwód kufy

K - obwód czaszki

L - obwód w pasie

Opublikowano:

Dołącz do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami

Dołącz
* Pole obowiązkowe
Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki